close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
پردیس بلاگ

تارنمای پردیس بلاگ دارای مجوز پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است
این سبزی جوش و لک پوستی را از بین می برد!

این سبزی جوش و لک پوستی را از بین می برد!

این سبزی به دلیل داشتن ویتامین هایB و C برای از بین بردن جوش‌ها و لک‌های پوستی مفید است

 
کرفس، جوش‌ها و لک‌های پوستی را از بین می‌برد
کرفس به دلیل داشتن ویتامین هایB و C برای از بین بردن جوش‌ها و لک‌های پوستی مفید است. کرفس جزو سبزی‌هاست و منبع غنی ویتامین C و K، منیزیم و پتاسیم محسوب می‌شود.
 
کرفس یک ماده غذایی لاغرکننده نیست و ترکیباتی دارد که متابولیسم را در بدن افزایش می‌دهد. این ماده به دلیل داشتن موادمعدنی منیزیم و پتاسیم برای آرامش اعصاب و بیماری‌های روحی مفید است، بی‌خوابی و کم‌خوابی را از بین می‌برد و آنتی‌اکسیدان‌های قوی‌ای دارد.

 
منبع : salamat.ir

گردآوری: آلامتو

 icon تعداد بازدید : 63
iconبرچسب‌ها :این سبزی جوش و لک پوستی را از بین می برد! ,تاثیر کرفس روی زیبایی پوست جوش صورت خواص خوردنی ها خواص کرفس سایت آلامتو فواید کرفس لکه های پوستی مجله سلامت آلامتو کرفس کرفس جوش و لک را از بین می برد ,سبزی ,جوش ,لک ,پوستی ,جوش و لک پوستی را از بین می برد ,این سبزی جوش و لک پوستی را از بین ,این سبزی جوش و لک پوستی را از بین می برد ,سبزی جوش و لک پوستی ,سبزی جوش و لک پوستی را از بین می برد! ,این ,جوش و لک پوستی ,لاغرکننده ,آنتی‌اکسیدان‌های ,کرفس ,کم‌خوابی ,بی‌خوابی ,افزایش ,غنی ,این سبزی جوش و لک پوستی را از بین می برد! این سبزی به دلیل داشتن ویتامین هایB و C برای از بین بردن جوش‌ها و لک‌های پوستی مفید است کرفس، جوش‌ها و لک‌های پوستی را از بین می‌برد کرفس به دلیل داشتن ویتامین هایB و C برای از بین بردن جوش‌ها و لک‌های پوستی مفید است. کرفس جزو سبزی‌هاست و منبع غنی ویتامین C و K، منیزیم و پتاسیم محسوب می‌شود. کرفس یک ماده غذایی لاغرکننده نیست و ترکیباتی دارد که متابولیسم را در بدن افزایش می‌دهد. این ماده به دلیل داشتن موادمعدنی منیزیم و پتاسیم برای آرامش اعصاب و بیماری‌های روحی مفید است، بی‌خوابی و کم‌خوابی را از بین می‌برد و آنتی‌اکسیدان‌های قوی‌ای دارد. منبع : salamat.ir گردآوری: آلامتو ,
  • نوشته : ساسان
  • پنجشنبه 2 تير 1390
  • نظرات