close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
پردیس بلاگ

تارنمای پردیس بلاگ دارای مجوز پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است
دانستنیهای آماری در مورد موفقیت

انسان  از کمتر از ۵ درصد مغز خود در زندگی استفاده می کند؟


- اگر انسان بتواند فقط 48 ساعت مداوم مثبت اندیش باشد سپس دگرگونی بزرگی را حس خواهد کرد؟


-اگر انسان بتواند فقط 18 ثانیه روی چیزی که واقعاً می خواهد تمرکز کند ، یک زنگ بزرگ در هستی به صدا در می آید؟


-اگر این 18 ثانیه تا 68 ثانیه ادامه یابد دیگر کار تمام است و کل هستی به تکاپو می افتد تا برای فکر متمرکز شده یک راه حل پیدا کند؟


- زمانیکه با دیگران سخن می گویید کلمات فقط 7 درصد در انتقال منظور و احساس شما نقش دارند؟ حالات شما دارای 43 درصد اثرگذاری بوده و 50 درصد باقیمانده را لحن گفتار شما تشکیل می دهد؟


- رفتار ارادی (ضمیر خودآگاه )ما 10 درصد و رفتار غیر ارادی ما (ضمیرناخودآگاه) 90درصد رفتار را تشکیل می دهد؟


- زمانیکه ریلاکس هستیم میزان فرکانس مغز ما روی عدد 4 (اوج پس انداز) و به هنگام خشم روی عدد 30 (اوج اتلاف)و در حالت نرمال روی 20 قرار دارد؟


- هنگامیکه از یک دانسته مفید مطلع می شویم فقط 2 درصد انرژی دریافت می کنیم و 98 درصد باقیمانده انرژی با تمرین عملی و بکار بستن آن حاصل می شود؟ 

- نبوغ شامل ۲ درصد استعداد و ۹۸ درصد پشتکار است؟


- بیش از 85 درصد خانواده های ساکن کره زمین دارای مشکل و درگیری هستند و شما با آن مشکلات نباید خود را بدبخت و غیر نرمال فرض کنید؟

 

مطالب تکمیلی:

انیشتن از حدود ۵ درصد مغز خود استفاده می کرده است. این مطلب نشان می دهد پتانسیل قدرت مغز بشر بسیار عظیم است که بدلیل درگیر شدن با محسوسات و غرق شدن در دنیای مجازی هدر می رود.

مثبت اندیشی بدین معنی نیست که موضوعات منفی را نادیده بگیریم. بدین معنی است که تاکید ما همواره باید روی خوبی ها و دریافت انرژی مثبت باشد.

تمرکز روی خواسته ها باعث می شود انسان س از مدتی با خواسته خود یکی شود و احساس رسیدن به آن خواسته را قبل از دریافت آن بدست بیاورد.

ارتباط ما با دیگران در اصل با ارتعاشات انرژی صورت می گیرد و کیفیت و سطح آن تعیین کننده نوع رابطه و نتایج آنست.

تغییر در مفاد ضمیر ناخودآگاه امکانپذیر است و با تغییر و اصلاح باورها می توان خود را تغییر داد. بهترین باور ها باور شناور است که قالیت اصلاح و تکمیل یا تغییر دارد.icon تعداد بازدید : 77
iconبرچسب‌ها :دانستنیهای آماری در مورد موفقیت: ,دانستنیهای ,آماری ,در ,مورد ,موفقیت ,دانستنیهای آماری در مورد موفقیت ,
 • نوشته : ساسان
 • یکشنبه 22 خرداد 1390
 • نظرات
 •  به طور كلی آرامش هم از عواقب و عارضه‌های روان –تنی پیشگیری می‌كند و هم موجب بهبودی و رفع عارضه‌ها می‌شود و علاوه بر تنظیم اتوماتیك جسم و روح، باعث افزایش بازده مفید نیز می‌شود.

  سلول‌های مغز بر اثر خستگی و كاركرد زیاد، مواد زهر آلودی از خودتولید می‌كنند كه باعث تخریب و فرسودگی آنها می‌شود و اختلالاتی در مغز به وجودمی‌آید و در ضمن ناراحتی‌های روان تنی را موجب می گردد كه بر اثر آرامش سلول‌های تخریب شده ترمیم می‌شوند.

  چند دقیقه آرامش عمیق می‌تواند به سرعت خستگی جسمی و روحی را كاهش دهد، در حالی كه ممکن است یك خواب چند ساعته نتواند خستگی را كاهش بدهد و شخص بعد ازبیداری باز هم احساس خستگی كند.

  طی تحقیقات جدید، آن تقسیم بندی كه سابقا برای غدد و اعصاب برای تولید هورمون‌ها و مواد شیمیایی انجام شده بود، نمی تواند به شكل مجزا درست باشدزیرا اعضا می‌توانند مانند مغز تفكر داشته باشند و مغز می‌توانند مانند لوزالمعده به تولید انسولین بپردازد.

  DNA در زخم‌ها و كوفتگی‌ها و در نهایت در كل بدن موجب ترمیم سلولمی‌شود. اطلاعات DNA ارثی و یا بر اثر تفكرات شخص ایجاد می‌شود. در هنگامی كه بدنرا در حالت آرامش قرار می‌دهیم، با ایجاد یك تعادل در كل بدن در جهت ترمیم وهماهنگی عمل كرده‌ایم. آرامش مختص مغز نیست، بلكه در تمام عضلات و اندام‌ها می‌توان ایجاد آرامش نمود و در نتیجه در لحظه‌ای كه در كل بدن ایجاد آرامش نموده‌ایم، علاوه بر تعادل و هماهنگی در یك عضو خاص، هماهنگی و تعادلی بین آن عضو با كل بدن و ذهن ایجاد می‌شود.

  بهترین تولید كننده داروهای آرام بخش، خواب آور، برطرف كننده درد،آنتی بیوتیك‌ها و... بدن است. بدن كه مواد شیمیایی را به عنوان دارو ارسال می‌كند،از شعور خاصی برخوردار است به طوری كه میزان داروی تولید شده با مقدار مصرف هماهنگی دارد.

  بدن مواد مخدری را برای ایجاد آرامش تولید می‌كند كه اعتیاد آورنیست ولی اگر با محرك‌های مكانیكی مانند: طب سوزنی، تولید مواد مخدر را در بدن زیادنماییم، در شخص ایجاد اعتیاد می‌كند. پس ساخت این مواد باید تحت نظر شعور درونی باشد؛ در ضمن اگر در وضعیت آرامش و یا تعادل روانی قرار بگیریم، بدن به اندازه لازم مواد مخدر می‌سازد.

  داروهایی كه برای دلخوشی بیمار داده می‌شود، مانند داروهای واقعی برای آرامش اثر می‌گذارند بخصوص این كه داروی دلخوش كنك به عنوان یك داروی قوی درایجاد آرامش معرفی شود.

   

   

   

   

  بن مایه : http://www.ravanshena30.mihanblog.com/post/978  icon تعداد بازدید : 64
  iconبرچسب‌ها :فواید آرامش، آرامش، فواید، رامش، امش، مش، ش، فواید س، ,
 • نوشته : ساسان
 • یکشنبه 22 خرداد 1390
 • نظرات